statystyki odwiedzin stron internetowych

Rekordy

Kobiety – Młodziczki:

Konkurencja Nazwisko i Imię Wynik Rok
100 m Stępień Angelika 12.07 2008
200 m Stępień Angelika 24,79 2008
300 m Stępień Angelika 40,37 2008
400 m Fick Ewelina 1:00.03 2000
600 m Synowiec Wiktoria 1:38,05 2015
800 m Puschhaus Martyna 2:22.17 2008
1000 m Puschhaus Martyna 3:06.94 2008
1500 m Pacyna Renata 5:26.0 1977
100 pł Rybsztajn Dorota 16,18 1996
200 pł Rybsztajn Dorota 30,88 1996
300 pł Badura Klaudia 47,29 2001
4 x 100m Magdalena Loncierz-Angelika Stępień- Joanna Ragus-Magdalena Kalisz 50,21 2008
w dal Wołowska Bogumiła 5,35 1975
wzwyż Nowak Martyna 1.68 2004
kula Biniaś Żaneta 11,56 1998
dysk Hernas Elżbieta 38,86 1972
4-bój Lepa Klaudia 2077 2014
5-bój Dragan Justyna 2387 2015
7-bój Polok Izabela 3404 1985
oszczep Radomska Joanna 32,82 1995

Kobiety – Juniorki Młodsze:

Konkurencja Nazwisko i Imię Wynik Rok
100 m Stępień Angelika 11,89 2009
200 m Stępień Angelika 24,19 2009
300 m Stępień Angelika 40,37 2008
400 m Zawronek Natalia 56,40 2016
600 m Rozwadowska Żaneta 1:35.64 2004
800 m Puschhaus Martyna 2:10,97 2010
1000 m Puschhaus Martyna 2:57,27 2010
1500 m Strach Aleksandra 4:44.42 1997
100 pł Zagrodnik Joanna 15.40 2013
200 pł Mróz Teresa 29.4 1970
300 pł Łukosz Małgorzata 47.28 2001
400 pł Badura Klaudia 63,80 2003
4 x 100m Magdalena Loncierz-Angelika Stępień-Beata Hetmańczyk-Magdalena Kalisz 48,91 2009
4 x 400 m Węgler Marta-Hetmańczyk Beata-Puschhaus Martyna-Stępień Angelika 3:55,03 2010
1500 prz Ciwis Ewelina 5:11.39 2003
w dal Radecka Zuzanna 5.59 1991
wzwyż Nowak Martyna 1.75 2005
trójskok Myszor Marta 11,00 2015
kula 4kg Mańka Mariola 11.41 1984
kula 3kg Sitarska Adrianna 11,61 2016
dysk Hernas Elżbieta 40.78 1973
7-bój Radecka Zuzanna 4246 1991
oszczep Szopka Zofia 35.90 1967

Kobiety – Juniorki:

Konkurencja Nazwisko i Imię Wynik Rok
100 m Stępień Angelika 11,64 2012
200 m Stępień Angelika 23,73 2012
300 m Stępień Angelika 39,78 2011
400 m Zawronek Natalia 56,40 2016
600 m Puschhaus Martyna 1:35.46 2011
800 m Puschhaus Martyna 2:10,22 2012
1000 m Puschhaus Martyna 2:55,46 2011
1500 m Sładek Maria 4:32.60 1969
3000 m Warcholik Katarzyna 10:16.57 1997
100 pł Falasa Agnieszka 15.68 1997
200 pł Mróz Teresa 29.4 1970
300 pł Badura Klaudia 46.05 2004
400 pł Badura Klaudia 62.22 2005
4 x 100m Magdalena Loncierz-Angelika Stępień-Magdalena Kalisz-Marta Węgler 47,03 2012
4 x 400 m Węgler Marta-Mochnia Monika-Puschhaus Martyna-Stępień Angelika 3:51,76 2011
1500 prz Ciwis Ewelina 5:11.39 2003
w dal Falasa Agnieszka 5.77 1998
wzwyż Nowak Martyna 1.75 2005
trójskok Falasa Agnieszka 11.87 1998
kula Paszek Grażyna 11.85 1989
dysk Hernas Elżbieta 41.00 1973
7-bój Falasa Agnieszka 4707 1997
oszczep Kaleta Cecylia 39.20 1971

Kobiety – Seniorki:

Konkurencja Nazwisko i Imię Wynik Rok
100 m Stępień Angelika 11,64 2012
200 m Stępień Angelika 23,73 2012
300 m Stępień Angelika 39,78 2011
400 m Zawronek Natalia 56,40 2016
600 m Puschhaus Martyna 1:35.46 2011
800 m Sładek Maria 2:07,1 1970
1000 m Puschhaus Martyna 2:55,46 2011
1500 m Sładek Maria 4:20,5 1970
3000 m Warcholik Katarzyna 9:34.83 2001
5000 m Czyż Katarzyna 16:34,54 2001
10000 m Czyż Katarzyna 35:32,78 2010
100 pł Falasa Agnieszka 15,68 1997
200 pł Mróz Teresa 29,4 1970
300 pł Badura Klaudia 46,05 2004
400 pł Badura Klaudia 62,22 2005
4 x 100m Magdalena Loncierz-Angelika Stępień-Magdalena Kalisz-Marta Węgler 47,03 2012
4 x 400 m Węgler Marta-Mochnia Monika-Puschhaus Martyna-Stępień Angelika 3:51,76 2011
1500 prz Ciwis Ewelina 5:11.39 2003
w dal Falasa Agnieszka 5,77 1998
wzwyż Falasa Agnieszka, Nowak Martyna 1,75 2000
trójskok Falasa Agnieszka 12.08 1999
kula Wieczorek Róża 12.40 1969
dysk Wieczorek Róża 41.00 1970
7-bój Falasa Agnieszka 4758 2000
oszczep Kaleta Cecylia 39.20 1971
półmaraton Czyż Katarzyna 1:19:19 2010
maraton Czyż Katarzyna 2:53,59 2009
24 godziny Rajda Aneta 214,172 2016

Mężczyźni – Młodzicy:

Konkurencja Nazwisko i Imię Wynik Rok
100 m Hahnel Mirosław 11.6 1976
200 m Hahnel Mirosław 23.8 1976
300 m Kubicki Kamil 37,70 2013
400 m Gołkowski Kamil 53,36 2008
600 m Kubicki Kamil 1:25,25 2013
800 m Szymański Radosław 2:02.56 1995
1000 m Kuchman Mateusz 2:40,76 2016
1500 m Jakubik Krzysztof 4:24.38 1998
2000 m Śmietana Krzysztof 6:00.74 1988
3000 m Stankiewicz Janusz 9:50.60 1996
110 pł Sauer Michał 15,75 1996
200 pł Cichoń Paweł 29,19 1995
300 pł Jonda Filip 41,39 2008
400 pł Florczyk Piotr 1:05.3 1969
4 x 100m Bartosz Skoczylas-Paweł Prencel-Filip Jonda-Niszczuk Patryk 46,06 2008
4 x 400 m Filip Jonda-Patryk Niszczuk-Paweł Prencel-Gołkowski Kamil 3:42,42 2008
w dal Andres Janusz 6,53 1968
wzwyż Golda Rafał 1,91 1998
tyczka Kaczmarczyk Janusz 2,40 1967
kula 4kg Grabczyk Kamil 18,42 2008
trójskok Kaczmarczyk Janusz 13,12 1967
kula (5kg) Grabczyk Kamil 15,49 2008
dysk (1kg) Gałecki Kamil 45,57 2011
oszczep (600g) Czyż Fabian 52,47 2011
młot (5kg) Pytlok Krzysztof 24,73 2002
6-bój Gałecki Kamil 3268pkt 2011

Mężczyźni – Juniorzy Młodsi:

Konkurencja Nazwisko i Imię Wynik Rok
100 m Minkuszek Damian 11,05 2002
200 m Minkuszek Damian 22,07 2002
300 m Myszor Bartłomiej 35,53 2013
400 m Minkuszek Damian 49,58 2002
600 m Gołkowski Kamil 1:20,76 2010
800 m Gołkowski Kamil 1:52,92 2010
1000 m Gołkowski Kamil 2:25,64 2010
1500 m Gołkowski Kamil 3:57,09 2010
2000 m Jakubik Krzysztof 5:48.23 2000
3000 m Zaczek Dawid 8:42,02 2013
110 pł Pietruszka Mariusz 14,35 1989
110 pł 91,4 cm Jonda Filip 15,61 2009
200 pł Florczyk Piotr 28.20 1970
400 pł Jonda Filip 57.33 2009
4 x 100m Gołkowski Kamil-Prencel Paweł-Jonda Filip-Niszczuk Patryk 44,46 2010
4 x 400 m Niszczuk Patryk-Jonda Filip-Prencel Paweł-Gołkowski Kamil 3:22,95 2010
1500 prz Zembrzuski Eugeniusz 4:53.8 1966
2000 prz Kubicki Kamil 6:14,54 2014
w dal Kaczmarczyk Daniel 7.32 1998
wzwyż Theiner Wojciech 2.12 2003
tyczka Pietruszka Dariusz 2.60 1987
trójskok Kaczmarczyk Janusz 14.06 1969
kula (5kg) Grabczyk Kamil 16,35 2010
kula (6kg) Cygan Robert 14.56 2000
dysk Wawer Marcin 43.87 1999
oszczep 700g Czyż Fabian 50,79 2012
młot Sauerman Ryszard 39.30 1971
10-bój Milbrant Kornel 4823 2000
oszczep Godoj Dariusz 46.64 1987

Mężczyźni – Juniorzy:

Konkurencja Nazwisko i Imię Wynik Rok
100 m Czyrlicki Henryk 10.8 1965
200 m Borys Maciej 21,93 2008
300 m Kozłowski Przemysław 34,54 2016
400 m Prencel Paweł 49.22 2012
600 m Gołkowski Kamil 1:20,18 2011
800 m Gołkowski Kamil 1:51,74 2011
1000 m Gołkowski Kamil 2:25,64 2010
1500 m Jonda Czesław 3:54,70 1979
2000 m Zaczek Dawid 5:36,88 2014
3000 m Zaczek Dawid 8:40,65 2014
5000 m Zaczek Dawid 15:12,28 2014
110 pł Pietruszka Mariusz 15.05 1990
200 pł Staś Justyn 27.50 1969
400 pł Kramarczyk Mirosław 56.93 1993
4 x 100m Niszczuk Patryk-Jonda Filip-Prencel Paweł-Gołkowski Kamil 44,46 2010
4 x 400 m Przybyła Wiktor-Jonda Filip-Prencel Paweł-Gołkowski Kamil 3:21,04 2011
1500 prz Zembrzuski Eugeniusz 4:35.9 1968
3000 prz Bendkowski Eugeniusz 10:07.6 1968
w dal Kaczmarczyk Daniel 7.51 1999
wzwyż Theiner Wojciech 2.24 2005
tyczka Kramarczyk Mirosław 3.20 1993
trójskok Gacka Jan 14.34 1971
kula (6,25kg) Cygan Robert 14.10 2000
dysk (2kg) Pajka Radosław 38.60 1996
młot (5kg) Werner Rafał 38.70 2002
młot Sauerman Ryszard 36.82 1973
10-bój Kramarczyk Mirosław 5732 1993
oszczep Wilkoszyński Michał 49,65 2007

Mężczyźni – Seniorzy:

Konkurencja Nazwisko i Imię Wynik Rok
100 m Czyrlicki Henryk 10.8 1965
200 m Mutwicki Wojciech 21.80 2000
300 m Mutwicki Wojciech 34.46 2000
400 m Mutwicki Wojciech 47.72 2000
600 m Gołkowski Kamil 1:20,18 2011
800 m Gołkowski Kamil 1:51,74 2011
1000 m Gołkowski Kamil 2:25,64 2010
1500 m Jonda Czesław 3:54.70 1979
2000 m Zaczek Dawid 5:36,88 2014
3000 m Połeć Adrian, Zaczek Dawid 8:40,65 2012/2014
5000 m Żur Piotr 15:06.0 1974
10000 m Połeć Adrian 31:18,94 2012
110 pł Pietruszka Mariusz 14.69 1996
200 pł Kluba Gerard 27.40 1966
400 pł Kramarczyk Mirosław 56.93 1993
4 x 100m Niszczuk Patryk-Jonda Filip-Prencel Paweł-Garczarczyk Michał 44,25 2010
4 x 400 m Przybyła Wiktor-Jonda Filip-Prencel Paweł-Gołkowski Kamil 3:21,04 2011
1500 prz Zembrzuski Eugeniusz 4:35.9 1968
3000 prz Żur Piotr 9:21.2 1968
w dal Kaczmarczyk Daniel 7.51 1999
wzwyż Theiner Wojciech 2.28 2006
tyczka Wyleżoł Konrad 3.40 1964
trójskok Dudek Krzysztof 15,01 2016
kula Brol Teodor 14.17 1971
dysk Kalisz Jan 39.68 1970
młot Brol Teodor 43.06 1971
10-bój Kramarczyk Mirosław 5732 1993
oszczep Florian Norbert 54.10 1967
półmaraton Żur Piotr 1:10:51
maraton Żur Piotr 2:37:45 1980
100 km Żur Piotr 7:31:05
24 H Jagieła Adam 241,511 km 2010

 

Podziel się na:
  • Blip
  • Flaker
  • Facebook
  • Gadu-Gadu Live
  • Grono.net
  • LinkedIn
  • Śledzik
  • PDF
  • Dodaj do ulubionych
QR Code Business Card